Seriale

Temuera Morrison reaguje na powrót Boby Fetta w ostatnim odcinku „The Mandalorian”

The Tragedy jest już szóstym odcinkiem 2. sezonu The Mandalorian, a więc jednym z ostatnich. Epizod Roberta Rodrigueza musiał zatem stanowić wprowadzenie do finału bieżącego sezonu – i tak właśnie było. Ustanowił konkretną stawkę oraz przedstawił nam, z kim i w jakim mniej więcej kontekście będziemy mieli do czynienia w końcowych dwóch odcinkach.

Całkiem sprawnie wprowadzono choćby Bobę Fetta. Bohater pojawił się już co prawda w odcinku otwierającym 2. sezon, jednak dotąd nie wiedzieliśmy nawet, jaką rolę będzie miał do odegrania w historii Dina Djarina i Grogu – teraz wszystko jest w zasadzie jasne i wiadomo, że jego postać będzie brać udział w próbie odwrócenia tytułowej tragedii.

Na swój występ, podobnie jak kilka tygodni temu Katee Sackhoff, choć znacznie bardziej lakonicznie, zareagował w mediach społecznościowych odtwórca roli Boby Fetta – Temuera Morrison. Aktor na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z prostą wiadomością, podpisaną inicjałami odgrywanej przez niego postaci:

„Wróciłem.
B.F.”

Jak już wspomnieliśmy, w obecnym sezonie przed nami jeszcze dwa odcinki The Mandalorian. Tak jak wszystkie dotychczas, debiutować będą oczywiście w piątki – najbliższy, czyli Rozdział 15, ukaże się 11 grudnia, zaś finałowy Rozdział 16 zadebiutuje 18 grudnia. Jednocześnie Lucasfilm szykuje już kolejne sezony pierwszego serialu aktorskiego Star Wars, a według plotek również jego spin-off (lub nawet spin-offy – wydaje się przecież bardzo możliwe, iż we własnym projekcie zobaczymy Ahsokę), który być może poświęcony będzie właśnie Bobie Fettowi.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Wrócił jako Boba Jango Fett xD

    A pierwowzór, czyli Jeremy tylko oglądał być może :D

    No ale od 75 – letniego dziadziusia nie wymagam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.