Seriale

[Plotka] „Ahsoka” następcą „Rebels”, a także inne plotki o nadciągających serialach

Od serialowych i filmowych zapowiedzi Star Wars minął już ponad miesiąc – nic więc dziwnego, że w Internecie pojawiają się pierwsze plotki i przecieki dotyczące nadciągających produkcji. Najnowszą dawkę informacji przekazał Kessel Run Transmissions, uchodzący za umiarkowanie rzetelny portal, który w przeszłości z wyprzedzeniem informował m.in. o powstającej animacji The Bad Batch.

Podczas dzisiejszego streama KRT zdradziło nam szereg wieści dotyczących serialu o Ahsoce oraz niedoszłego sequela Rebeliantów. Jak przewidywali niektórzy fani, to właśnie aktorska produkcja o padawance Anakina Skywalkera zostanie, jak to określili prowadzący KRT, nie sequelem, a następcą Rebels. Fabuła stanowić będzie kontynuację wątku Ahsoki z The Mandalorian i pokaże nam poszukiwania Ezry oraz Thrawna. Oczywiście w serialu zobaczymy Sabine Wren i prawdopodobnie kapitana Reksa, a także Wolffe’a, jednak co do starych klonów oraz innych członków załogi Ducha – Hery Syndulli oraz Zeba – nie ma na razie pewności. KRT spekuluje, że w serialu mógłby wystąpić Hayden Christensen, a historia znajdzie swój finał w kolejnym spin-offie, tym razem poświęconym Thrawnowi i Ezrze, który razem z Ahsoką będzie stanowić kompletną historię.

Jak się okazuje, wcześniejsze plotki o powstającej animacji kontynuującej wątki z Rebels nie były fałszywe. Serial faktycznie powstawał i wykonano wstępne animacje niektórych odcinków, gotowy był także scenariusz. Jednak sukces pierwszego sezonu The Mandalorian przekonał Dave’a Filoniego i Jona Favreau do zrealizowania serialu w formie aktorskiej, zachowując scenariusz oryginału.

Jak podają źródła Kessel Run Transmissions, The Mandalorian oraz jego spin-offy rozciągną się aż do 2027 roku i być może staną się podstawą przyszłych filmów, spośród których największe szanse realizacji miałby ten poświęcony Ahsoce. Pomimo anulowania animowanej kontynuacji Rebeliantów, znana Jedi miałaby pojawić się także w specjalnym serialu, w którym Dave Filoni chciałby zakończyć jej historię, ale na tę chwilę to bardzo odległe plany.

Ponadto KRT podzieliło się drobnymi informacjami na temat innych produkcji. Według ich źródeł w nadciągającej niebawem animacji The Bad Batch zobaczymy kapitana Reksa oraz Ahsokę Tano – w tej roli oczywiście powróci Ashley Eckstein. Z kolei Cody niemal na pewno pojawi się w serialowym Kenobim. W produkcji są też rzeczy związane ze spin-offem o Hanie Solo, ale być może chodzi tu po prostu o serialowego Lando.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Wybitnie Mnie nie obchodzą te seriale. „Bad Batch” zajarał Mnie trailerem, ale główna paczka bohaterów to słabizna. Wolę ekipe klonów z czwartego sezonu (patrz: Wątek Umbary). Mroczne czasy „Gwiezdnych Wojen”. Coraz Mniej ciekawych projektów na horyzoncie. Wydajcie chociaż w końcu komiks „Son Of Dathomir” w Polsce. Czekam Na Mass Effect 4! Pozdro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.