Seriale

Rosario Dawson zasugerowała pojawienie się Sabine Wren w serialu o Ahsoce Tano?

Jednym z wielu zapowiedzianych seriali Star Wars jest poświęcony Ahsoce Tano spin-off The Mandalorian. Niewątpliwie Dave Filoni i Jon Favreau pomału pracują nad kształtem produkcji, która ma skupić się na poszukiwaniu Thrawna i Ezry, nie powinny więc dziwić występy innych bohaterów Rebeliantów.

Mowa tu głównie o Sabine Wren, która, jak wiemy z epilogu animacji Rebels, wyruszyła na poszukiwania razem z Ahsoką. Niedawne sugestie Filoniego, że epilog mógł rozgrywać się po 13. Rozdziale The Mandalorian tym bardziej sugerują pojawienie się Mandalorianki. To jednak nie wszystko, bowiem życie gwiezdnowojennych aktorów w mediach społecznościowych jest ciągle pod lupą fanów, którzy wypatrują różnych znaków na temat przyszłych produkcji.

https://twitter.com/starwarstuff/status/1349338989891878915

Jak się okazuje, Rosario Dawson, odtwórczyni roli byłej członkini Zakonu Jedi, polubiła na Twitterze wpis informujący o rzekomym debiucie Sabine u boku aktorskiej wersji Ahsoki w poświęconym jej serialu. Sam wpis zawiera odnośnik do artykułu, w którym opisywane są opublikowane kilka dni temu rewelacje Kessel Run Transmissions właśnie na temat serialu o Ahsoce. Wygląda więc na to, że plotki KRT nie były wyssane z palca i faktycznie coś może być na rzeczy.

Na tę chwilę musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony twórców, że Ahsoka podejmie wątek zarysowany w finale Rebeliantów i wprowadzi bohaterów animacji do aktorskiej części uniwersum. Kogo widzielibyście w roli Sabine? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.