Gry

Pojawiły się nowe szczegóły „LEGO Star Wars – The Skywalker Saga”

Do premiery gry LEGO Star Wars – The Skywalker Saga, która ma obejmować klockową wersję zawartości ze wszystkich dziewięciu epizodów Gwiezdnych wojen, zostało już tylko kilka miesięcy. Nic więc dziwnego, że twórcy coraz chętniej chwalą się swoim dziełem, uchylając rąbka tajemnicy.

W 184. numerze Official Playstation Magazine znalazł się wywiad z Dawnem McDiarmidem, jednym z projektantów lokacji w studiu TT Games. Z jego wypowiedzi możemy dowiedzieć się, że w produkcji znajdziemy około 300 grywalnych bohaterów, podczas gdy liczba wszystkich unikalnych – zarówno grywalnych, jak i niegrywalnych – bohaterów wyniesie około 800, a wśród nich nie zabraknie między innymi wampy czy Babu Frika z The Rise of Skywalker. O rozmiarze produkcji niech świadczy także ogrom świata. Łącznie mamy zwiedzić 23 planety i księżyce, które złożą się na 28 lokacji dostępnych dla graczy.

Dawn twierdzi też, że nie będzie to tradycyjna gra LEGO – spośród nowych mechanik wymienia ulepszony system postępu oraz zadań, w tym możliwość swobodnego przełączania między nimi i robienia kilku w tym samym czasie, a także nowe celowanie z blastera.

LEGO Star Wars – Saga Skywalkerów ukaże się wiosną tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, a także Nintendo Switch.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.