Gry

Scenarzysta „Battlefront II” zdradza, że Iden Versio pojawi się w kolejnych projektach Star Wars

Wiele dzieje się ostatnio w kontekście gier wideo z odległej galaktyki. W minionych tygodniach docierało do nas sporo oficjalnych wieści, między innymi na temat produkcji z otwartym światem od Ubisoftu, a także plotek o sequelu Jedi: Fallen Order czy kanonicznej wersji Knights of the Old Republic, za którą ma odpowiadać studio Aspyr Media. Do tego wszystkiego dochodzi kolejna kwestia, a mianowicie historia bohaterki kampanii fabularnej Star Wars: Battlefront II – Iden Versio – której spory kawałek wciąż pozostaje dla nas tajemnicą.

Scenarzysta strzelanki od DICE, Mitch Dyer, został niedawno zaczepiony na Twitterze przez aktorkę wcielającą się w postać Iden, która poprosiła go o wyjawienie jednemu z fanów, co dzieje się z jej postacią w trakcie wydarzeń z The Mandalorian. Odpowiedź okazała się bardzo interesująca.

„Podczas wydarzeń z The Mandalorian Iden Versio jest…

Byłą rebeliantką

Byłą członkinią sił specjalnych

Bohaterką wojenną

Mężatką

Przyjaciółką Shriva

Przyszłą matką

Gotowa na więcej historii

Do tych z was, którzy chcą wiedzieć, co [Iden] może knuć. Ja wiem.”

Wypowiedź Mitcha Dyera może sugerować, że Versio pojawi się w jednej z powstających gier wideo… lub nawet jakimś projekcie serialowym. Skoro mówimy tutaj o czasach równoległych z wydarzeniami z The Mandalorian, całkiem sensowne wydawałoby się umieszczenie jej postaci w samym serialu o przygodach Dina Djarina lub w którymś z jego spin-offów – Rangers of the New Republic, Ahsoce bądź The Book of Boba Fett. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż Dyer zajmował się dotąd głównie scenariuszami gier, jeśli więc to on odpowiada za opisywanie dalszych przygód byłej członkini oddziału Inferno, osobiście stawiałbym na projekt z segmentu gier wideo.

Oczywiście są to wyłącznie nasze domysły, a na ten moment wiadomo tylko tyle, że na pewno gdzieś jeszcze spotkamy Iden Versio. Póki co pozostają nam jedynie spekulacje i oczekiwanie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.