Gry

Gra „Star Wars: Hunters” z opóźnieniem – premiera w przyszłym roku

Gdy na początku tego roku podczas Nintendo Direct zapowiadano kolejną grę związaną z uniwersum Gwiezdnych wojen, Star Wars: Hunters, nie podano dokładnej daty debiutu nadchodzącego tytułu – dowiedzieliśmy się jedynie, iż gotowy ma być jeszcze w tym roku. Jak się jednak okazuje, projekt zaliczy obsuwę.

Portal VentureBeat poinformował, iż odpowiedzialne za grę studio Zynga razem z kilkoma innymi pozycjami przesunęło premierę Hunters na przyszły rok. Gwiezdnowojenny tytuł ma jednak otrzymać też ograniczoną dystrybucję jeszcze w końcowym kwartale bieżącego roku – najpewniej chodzić będzie o wersję beta projektu, która z pewnym limitem zostanie udostępniona do testowania.

Star Wars: Hunters będzie darmową grą na Nintendo Switch i urządzenia z systemami Android bądź iOS. Gracze mają mieć w niej możliwość wcielania się w postaci z Odległej galaktyki – jak łowcy nagród czy użytkownicy Mocy – i w drużynowych bitwach mierzyć się z innymi. W lutym udostępniono krótką zapowiedź, którą obejrzeć możecie poniżej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.