Gry

Wyciekły pierwsze zrzuty z gry „Star Wars: Hunters”

Od pewnego czasu nie mieliśmy żadnych konkretnych wieści na temat zapowiedzianej na początku tego roku gry Star Wars: Hunters. W sierpniu dowiedzieliśmy się jedynie, iż premiera tytułu została przesunięta na 2022 rok, a w ostatnim kwartale bieżącego roku doczekamy się tzw. miękkiej premiery, czyli wypuszczenia wersji beta. Jednakże tym razem możemy przedstawić Wam coś bardziej konkretnego, bowiem do sieci wyciekły zrzuty z powstającej strzelanki trzecioosobowej.

Jak podaje portal Bespin Bulletin, jeden z użytkowników Twittera natrafił w Internecie na reklamę, która zaprowadziła go na oficjalną stronę Hunters, a tam przez pewien czas dostępne były screenshoty z gry. W tej chwili nie ma już po nich śladu w pierwotnej lokalizacji, jednak w przyrodzie nic nie ginie – udało się je wcześniej zapisać, więc teraz możecie je dokładnie obejrzeć.

Star Wars: Hunters to darmowa gra akcji od studia Zynga, przeznaczona na konsole Nintendo Switch oraz urządzenia z systemami iOS i Android. Za jej sprawą będziemy mogli wcielić się w łowców nagród, użytkowników Mocy, szturmowców lub bohaterów Rebelii i stanąć do drużynowych bitew z innymi graczami. Choć oficjalnie tytuł zapowiedziany został na konsole Nintendo Switch i urządzenia mobilne, to oferty pracy studia Zynga, które pojawiły się na początku tego roku, sugerują, iż równocześnie opracowywane są wersje na konsole PS5 i Xbox Series X/S.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.