Seriale

Temuera Morrison potwierdza, że trwają zdjęcia do „The Book of Boba Fett”

Obok startu ery The High Republic największym wydarzeniem w tegorocznym kalendarzu dla fanów Gwiezdnych wojen niewątpliwie będzie premiera drugiego aktorskiego serialu osadzonego w kosmicznym uniwersum. The Book of Boba Fett, za który odpowiadają Jon Favreau, Dave Filoni i Robert Rodriguez, opowie historię najsłynniejszego łowcy nagród w galaktyce, a w głównej roli zobaczymy oczywiście Temuerę Morrisona.

W wywiadzie udzielonym The Project New Zealand aktor przyznał, że nadal pracuje na planie. W związku z panującą pandemią i wynikającymi z niej obostrzeniami proces kręcenia serialu jest jednak trudniejszy i dłuższy – często wykonuje się testy na obecność koronawirusa, mierzy się temperaturę, a samo filmowanie bez maseczek i przyłbic objęte jest specjalnymi procedurami. Mimo tych komplikacji, Morrison zdaje się potwierdzać, że na celowniku studia nadal jest grudniowa premiera.

Serial pojawi się oczywiście na platformie Disney+. Prawdopodobnie po jego emisji, na początku 2022 roku, zadebiutuje 3. sezon The Mandalorian. Bardzo możliwe, że do tego czasu platforma będzie już dostępna w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.