Książki i komiksy

Książki Star Wars od Uroboros do 70% taniej jeszcze przez kilka dni

star-wars-uroboros-1.jpg

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, iż Uroboros wycofuje się z wydawania w Polsce książek z uniwersum Star Wars, w związku z czym nie będą pojawiały się żadne nowe przekłady od tego wydawcy, zaś te, które publikowano w ostatnich latach, dostępne będą w oficjalnej dystrybucji jedynie do 31 marca tego roku. Biorąc pod uwagę całą sytuację, dość oczywistym wydaje się, że wydawnictwo będzie starało się wyprzedać jak największą ilość książek przed wygaśnięciem umowy z Disneyem, co właśnie się dzieje, bowiem trwają teraz promocje na gwiezdnowojenną beletrystykę, sięgające nawet -70%.

Uroboros przekazał tę informację na swoim facebookowym fanpage’u, zaś promocyjne ceny znajdziecie na stronie empik.com.

Jeżeli martwicie się o przyszłość książek Star Wars na polskim rynku, to już nie musicie, gdyż raptem wczoraj znalazł się dla nich nowy wydawca. Od kwietnia pałeczkę przejmie wydawnictwo Olesiejuk, które swoją przygodę z odległą galaktyką rozpocznie od wypuszczenia na rynek pozycji związanych z The Mandalorian oraz erą The High Republic.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.