Książki i komiksy

Kolejna promocja na książki Star Wars od Uroboros

star-wars-uroboros-promo-books-1.jpg

Wydawnictwo Uroboros pod koniec zeszłego roku wycofało się z dostarczania na polski rynek książek osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen. W związku z tym wszystkie wydane dotąd tytuły dostępne w sprzedaży pozostaną tylko do końca tego miesiąca – to z kolei skutkuje jednak pozytywnymi nowinami dla fanów: nie ustają bowiem przeceny na powieści Star Wars.

Dotąd informowaliśmy Was już o promocjach dostępnych w Empiku oraz na stronie samego wydawnictwa. Teraz przekazujemy ofertę dla entuzjastów wydań elektronicznych. Virtualo sprzedaje obecnie ebooki Star Wars w cenie obniżonej o 55%.

Tymczasem prawa do wydawania w Polsce książkowych treści związanych ze światem Gwiezdnych wojen niedawno uzyskało wydawnictwo Olesiejuk, które już w ciągu najbliższych miesięcy zapewni nam kilka pierwszych tytułów eksplorujących okres Wielkiej Republiki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.