Książki i komiksy

Od przyszłego roku Uroboros NIE BĘDZIE już wydawcą książek Star Wars

Uroboros przekazał dziś na swoim facebookowym fanpage’u bardzo ważną i zaskakującą informację – od 2021 roku wydawnictwo nie będzie się już zajmowało książkami ze świata Star Wars. Tym samym Thrawn: Zdrada był ostatnią gwiezdnowojenną pozycją wydaną pod szyldem odradzającego się węża.

Choć w ciągu kilku lat współpracy między Disneyem a Uroborosem często podnoszona była kwestia zbyt małej ilości wydawanych tytułów z uniwersum Gwiezdnych wojen, to faktem jest, iż obecnie polscy fani zostali zupełnie pozbawieni perspektywy kolejnych kanonicznych premier w rodzimym języku, co zdecydowanie nie jest dobrą informacją.

Pozostaje pytanie, czy właściciel praw planuje przekazanie pałeczki komuś innemu. Na takie informacje będziemy musieli zapewne poczekać do przyszłego roku. Tytuły z serii Star Wars od Uroboros będą dostępne w sprzedaży jeszcze tylko do 31 marca 2021 roku, zatem jeśli macie zamiar zaopatrzyć się w jakieś książki, jest to ostatni dzwonek na takie decyzje.

Ze swojej strony dziękujemy wydawnictwu za współpracę, którą kontynuowało z nami przez pierwszych kilka lat działalności naszego portalu. Życzymy wszystkiego dobrego i niech Moc będzie z Wami!

10 komentarzy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.