Książki i komiksy

Książki Star Wars wydawnictwa Uroboros przecenione o 60%!

Pod koniec zeszłego roku dowiedzieliśmy się, iż Uroboros nie będzie zajmować się już wydawaniem książek osadzonych w świecie Star Wars. Dwa tygodnie temu poznaliśmy już nowego polskiego wydawcę gwiezdnowojennych tytułów – będzie to wydawnictwo Olesiejuk, które w ciągu najbliższych miesięcy sprowadzi na półki naszych księgarni choćby Światło Jedi, pierwszą powieść eksplorującą erę The High Republic.

Uroboros jednak wciąż ma na składzie przynajmniej część wydanych na przestrzeni ostatnich lat pozycji, w związku z czym wyprzedaje swoje tytuły. Po ostatniej przecenie w Empiku, przyszła pora na kolejną. Tym razem rabat w równym stopniu obejmuje wszystkie książki, a wynosi 60%. Dostępne są jeszcze między innymi oryginalna Trylogia Thrawna czy beletryzacje Epizodu IV, VII, VIII oraz Łotra 1. Wszystkie objęte promocją powieści znaleźć i zakupić możecie na stronie internetowej wydawnictwa do końca marca.

Tymczasem w maju wydawnictwo Olesiejuk zapewni nam swoje pierwsze książkowe pozycje, których akcja rozgrywać będzie się dawno temu w odległej galaktyce. Już 4 maja do sprzedaży trafi Światło Jedi w przekładzie Anny Hikiert, zaś dzień później młodzieżowa powieść inspirowana serialem The Mandalorian.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.