Gry

Są nowe szczegóły kanonicznej gry „Star Wars: Knights of the Old Republic”

star-wars-kotor-rpg-1.jpg

Nie ulega wątpliwości, że kolejna odsłona kultowych gier RPG spod szyldu Knights of the Old Republic rozpaliłaby fandom do czerwoności. Wszystko wskazuje na to, że po kilkunastu latach oczekiwania, niedługo na rynku pojawi się nowa odsłona cyklu, dostosowana do obecnego kanonu. Informacje, które do nas docierają, wskazują, że nadchodząca gra ze świata Gwiezdnych wojen nie będzie zwykłym remasterem, a co najmniej remakiem z dość głębokimi zmianami niektórych mechanik.

Użytkownik YouTube’a o nazwie MrMattyPlays przeanalizował listę pracowników studia Aspyr Media, które najprawdopodobniej tworzy nowego KotOR-a, i znalazł tam kilka ciekawych informacji. Największą zmianą wydaje się być zastąpienie znanego z oryginału turowego systemu walki potyczkami na miarę innych gier akcji – pozostając w klimacie Star Wars, możemy tu wymienić choćby Jedi: Fallen Order czy serię Jedi Knight. Co więcej, gra powstaje na silniku Unreal Engine 4, na którym powstawał między innymi wspomniany już Upadły zakon. Narzekać nie powinni także fani mniej liniowego podejścia do narracji, bowiem w produkcji mają znaleźć się wybory dialogowe.

Wspomniany materiał wideo możecie znaleźć poniżej:

Plotki o kanonicznym remake’u KotOR-a pojawiają się w sieci dość regularnie już od dawna, natomiast te najnowsze zdają się być najbardziej wiarygodne ze wszystkich dotychczasowych, bowiem opierają się nie tylko o przecieki podawane przez nieoficjalne źródła, lecz jednocześnie potwierdzane są przez subtelne sygnały z tych oficjalnych, jak chociażby wspomniane już studio Aspyr Media. Niemniej jednak tradycyjnie zalecamy wstrzymać się z nadmiernymi oczekiwaniami i wypatrywać razem z nami oficjalnych doniesień w tej kwestii.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.