Seriale

Spot „Księgi Boby Fetta” potwierdza plotki na temat obsady serialu?

Od debiutu The Book of Boba Fett na Disney+ dzieli nas już zaledwie nieco ponad tydzień i w tym momencie kolejne materiały promocyjne pojawiają się coraz częściej. Nowe spoty trafiają do sieci co kilka dni, dzięki czemu poznajemy fragmenty nowych scen i otrzymujemy więcej informacji na temat serialu. Ostatni z nich zdaje się ujawniać obecność postaci, o których mówiły doniesienia sprzed jakiegoś czasu.

Portal Bespin Bulletin zwraca uwagę na dwa ujęcia ze spotu Authority, na których doszukiwać można się obecności postaci nazwanych w ogłoszeniach castingowych Drash i Skad, odgrywanych odpowiednio przez Sophie Thatcher i Jordana Bolgera.

Postaci widoczne w spocie nie są oczywiście ukazane zbyt wyraźnie, jako że pojawiają się w dynamicznych ujęciach, które też rzecz jasna nie skupiają się na tym, by przedstawić je widzom, a ponadto YouTube jak wiadomo nie zachowuje wideo w najlepszej jakości. Można zatem mieć spore wątpliwości, czy w bohaterów, których widzimy, na pewno wcielają się właśnie Thatcher i Bolger. Czy kadry wskazane przez Bespin Bulletin Was przekonują, zdecydujcie sami.

Emisja The Book of Boba Fett rozpocznie się 29 grudnia. Serial będzie składał się z 7 odcinków, które trafiać będą na Disney+ w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.