Książki i komiksy

Durge trafi do kanonu za sprawą komiksów „War of the Bounty Hunters”!

durge-war-of-bounty-hunters-sana-aphra-1.jpg

Zaledwie kilka tygodni temu informowaliśmy Was o nowej inicjatywie wydawnictwa Marvelogromnym evencie komiksowym Wojna łowców nagród, który w najbliższych miesiącach zdominuje wszystkie publikowane serie. Nikt jednak nie spodziewał się, że jeszcze przed premierą poznamy jednego z bohaterów wydarzenia, którego mogą kojarzyć fani Legend i okresu Wojen klonów.

Za sprawą publikacji okładki oraz opisu 11. zeszytu serii Doctor Aphra dowiedzieliśmy się, że w wydarzeniu weźmie udział sam Durge! Legendarny łowca nagród znany jest przede wszystkim z Wojen klonów Genndy’ego Tartakovsky’ego oraz należących do Expanded Universe komiksów z tego okresu, między innymi Obsesji czy Republic. Wraz z premierą komiksu jego postać zadebiutuje w kanonie i to w zupełnie nowych realiach – w końcu w Legendach zginął przed zakończeniem Wojen klonów i nie mieliśmy okazji obserwować go w czasach Imperium. Co więcej, opis komiksu sugeruje, że to bardzo stara postać, więc tego elementu twórcy zdecydowali się nie zmieniać. Na ostateczny efekt przyjdzie nam jednak poczekać do 30 czerwca, kiedy komiks ujrzy światło dzienne.

Przeczytaj również:

Comiesięczne podsumowanie komiksów Star Wars (luty 2021)

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.