Książki i komiksy

Książka „The Mandalorian” już dostępna w przedsprzedaży

the-mandalorian-olesiejuk-cover-1.jpg

Niedawno poznaliśmy plany nowego wydawcy książek spod szyldu Star Wars – wydawnictwo Olesiejuk wyznaczyło sobie bardzo ambitny cel, chcąc jeszcze w tym roku opublikować na polskim rynku wszystkie najważniejsze pozycje z 1. fazy projektu Wielkiej Republiki, którą otwiera Światło Jedi, mające swoją prapremierę już 4 maja. Jednak powieści osadzone 200 lat przed Mrocznym widmem to nie wszystko, co czeka na fanów Gwiezdnych wojen w nadchodzących miesiącach, bowiem swoje 5 minut otrzymają również przygody Dina Djarina.

Wraz z prapremierą wspomnianego już Światła Jedi doczekamy się debiutu powieści młodzieżowej The Mandalorian, stanowiącej adaptację fabuły ukazanej w ramach 1. sezonu serii. Na stronie swiatksiazki.pl ruszyła właśnie przedsprzedaż tytułu autorstwa Joego Schreibera. Nie dość, że otrzymaliśmy wgląd w oficjalną okładkę gwiezdnowojennej pozycji, to jeszcze okazało się, że na półkach sklepów ukaże się ona dzień wcześniej, niż pierwotnie ogłaszano – ponownie będzie to Dzień Gwiezdnych wojen, czyli 4 maja, będący jednocześnie terminem empikowej premiery Światła Jedi Charlesa Soule’a.

W chwili pisania tego artykułu Star Wars The Mandalorian można zamówić w cenie 25 zł. Poniżej możecie przyjrzeć się okładce powieści oraz przeczytać jej oficjalny opis.

star-wars-the-mandalorian-olesiejuk-1.jpg

„W czasach po upadku Imperium Galaktycznego, a przed wyłonieniem się Najwyższego Porządku, samotny łowca nagród znany jedynie jako Mandalorianin przemierza rubieże galaktyki w poszukiwaniu zleceń. Gdy jego celem okazuje się dziecko, postanawia chronić je za wszelką cenę…

Trzymająca w napięciu powieść młodzieżowa Joego Schreibera pozwoli czytelnikom na nowo wrócić do wydarzeń z pierwszej serii przebojowego serialu aktorskiego osadzonego w świecie „Gwiezdnych wojen”.”

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.