Seriale

Znamy minimalną liczbę odcinków „The Bad Batch”

bad-batch-may-the-4th-1.jpg

Już za niecały miesiąc Lucasfilm za pośrednictwem Disney+ rozpocznie dystrybucję kolejnego gwiezdnowojennego tytułu. Mowa o nowej animowanej produkcji, spin-offie Wojen klonów, który opowie o losach tytułowej grupy żołnierzy, ale już po wydarzeniach z Epizodu III. W zeszłym tygodniu do sieci trafił nowy zwiastun nadchodzącego serialu, natomiast teraz otrzymaliśmy (niepełną) informację na temat ilości odcinków.

Kompozytor Kevin Kiner – odpowiedzialny dotąd również za muzykę w The Clone Wars oraz Rebels – w wywiadzie udzielonym w podcaście Full Of Sith zdradził bowiem, ilu przynajmniej epizodów możemy się spodziewać. Muzyk ujawnił, iż będzie ich co najmniej 14, gdyż taki numer ma odcinek, do którego tworzył właśnie ścieżkę dźwiękową.

„Pracuję obecnie nad odcinkiem 14.”

Oznacza to najprawdopodobniej, iż jeden sezon The Bad Batch składać będzie się z około 20 epizodów, tak jak w większości sezony Wojen klonów i Rebeliantów. Pewność w tej kwestii uzyskamy jednak dopiero za jakiś czas – choć z całą pewnością niedługo, gdyż emisja nowego serialu rozpocznie się już 4 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.