Seriale

Zdjęcia do „Star Wars: Ahsoki” wystartują jeszcze w tym roku?

Nie licząc Obi-Wana Kenobiego, Ahsoka jest prawdopodobnie najmocniej wyczekiwanym serialem ze świata Star Wars, jaki powstaje obecnie pod skrzydłami Lucasfilmu. Choć przygód byłej Jedi nie doczekamy się w ciągu najbliższego roku, to okazuje się, że pierwszy kwartał 2023 może być już całkiem prawdopodobnym terminem debiutu serialu.

Nowe doniesienia sugerują, że zdjęcia do Star Wars: Ahsoki mogą rozpocząć się jeszcze w tym roku. Informacje te wypłynęły do Sieci za sprawą najnowszego odcinka podcastu Kevina Smitha FatMan Beyond. Współprowadzący program, Marc Bernardin, zdradził w pewnym momencie, iż planował zatrudnić odtwórczynię roli Ahsoki, Rosario Dawson, do krótkometrażowej produkcji, do której zdjęcia miały rozpocząć się w grudniu tego roku. Aktorka musiała odmówić, wyjaśniając, że w tym samym czasie rozpoczyna pracę na planie gwiezdnowojennego serialu.

Rosario dodała przy tym, że prace mają wystartować na Manhattan Beach w Kalifornii, czyli w tym samym miejscu, gdzie znajduje się słynne już The Volume (plan zdjęciowy otoczony ogromnym ekranem LED-owym), które służyło także podczas kręcenia The Mandalorian. Cały podcast zobaczycie tutaj. Rozmowa dotycząca Rosario rozpoczyna się w 32:04.

Wieści o rychłym rozpoczęciu zdjęć poniekąd pokrywają się z doniesieniami sprzed paru miesięcy, wedle których prace nad Ahsoką rzeczywiście mają wystartować pod koniec tego roku, natomiast inne wiarygodne źródła sugerowały, że zdjęcia do serialu rozpoczną się nie prędzej niż w 2022 roku. Być może nieco prawdy kryje się w obu wersjach przecieków i jeszcze w tym roku rusza preprodukcja serialu, zaś właściwie nagrania odbędą się dopiero w przyszłym.

Przypomnijmy, że niedawno dowiedzieliśmy się również, iż w ramach Ahsoki do roli Anakina Skywalkera powróci Hayden Christensen. W tej chwili nie wiadomo, w jakim kontekście bohater trylogii Prequeli pojawi się w serii, lecz sama jego obecność sprawia, że fani na całym świecie nie mogą się już doczekać premiery serialu na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.