Seriale

Nowe zdjęcia z planu „Star Wars: Andor” – powrót do lokacji z nagrań do Epizodów VII i IX

Wygląda na to, że ekipa odpowiedzialna za pracę nad przygodami Cassiana Andora ani na moment nie zwalnia tempa – właśnie otrzymaliśmy kolejną porcję zdjęć z nowej lokalizacji.

Jak donosi portal Bespin Bulletin, po ukończeniu nagrań w angielskim hrabstwie Dorset ekipa przeniosła się do Black Park w Wexham, Buckinghamshire. Co ciekawe, w tym samym miejscu odbywały się wcześniej zdjęcia do dwóch epizodów sagi Star WarsPrzebudzenia Mocy oraz Skywalker. Odrodzenia.

Obszar Black Park obfituje w tereny leśne. Jak sami możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach, na planie znajduje się sporo dodatkowych roślin, które nie występują naturalnie w tej okolicy, oraz drewnianych konstrukcji (przypuszczalnie mających służyć za szkielety prymitywnych budowli lub namiotów).

Na ten moment ciężko spekulować, jaką planetę bądź księżyc mógłby imitować ten teren, ale typów jest co najmniej kilka – od bardzo prawdopodobnego Yavina IV aż po mniej prawdopodobne (choć wciąż możliwe) Ajan Kloss z TRoS – jak wiemy z dodatkowych źródeł, pokryta dżunglą planeta była znana Sojuszowi Rebeliantów i rozważana jako potencjalne miejsce założenia placówek Rebelii, które jednak ostatecznie powstały w dwóch innych lokalizacjach – na Yavinie i Dantooine.

Star Wars: Andor prawdopodobnie zadebiutuje na Disney+ już w przyszłym roku. Serial skupi się na historii Cassiana Andora, rebelianckiego szpiega, którego poznaliśmy w trakcie wydarzeń ze spin-offu Łotr 1.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.