Seriale

Aktor znany z serii „Czarnobyl” dołącza do obsady „Star Wars: Andor”

Lucasfilm pracuje obecnie nad wieloma tytułami filmowymi i serialowymi, co ogłoszono światu pod koniec ubiegłego roku. Jednym z powstających aktualnie projektów wytwórni jest seria aktorka Star Wars: Andor, mająca przybliżyć nam historię tytułowego szpiega Rebelii, którego po raz pierwszy mogliśmy spotkać w spin-offie Łotr 1. W ostatnich tygodniach w sieci pojawiało się sporo przecieków i zakulisowych zdjęć z planu produkcji, zaś teraz światło dzienne ujrzały nowe doniesienia dotyczące obsady.

Jak nieoficjalnie podaje wiarygodny portal Deadline, do załogi Andora dołączył aktor znany m.in. z emitowanej na HBO serii Czarnobyl, Robert Emms. Portfolio artysty jest dosyć bogate, natomiast warto dodać, iż wcześniej zagrał on również w serii Mroczne materie czy filmie Jurassic World: Upadłe królestwo.

Na ten moment nie wiadomo, w kogo wcieli się Robert Emms w ramach uniwersum Star Wars, jednakże utalentowanych aktorów w obsadzie gwiezdnowojennych projektów nigdy nie jest zbyt wielu.

Serial o przygodach Cassiana Andora najprawdopodobniej zadebiutuje na Disney+ w przyszłym roku, choć konkretna data premiery pierwszego odcinka nie jest znana. Produkcja będzie stanowić prequel Łotra 1, zaś do swoich ról z filmowego spin-offu powrócą Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma, Jimmy Smits jako Bail Organa, Alistair Petrie jako generał Draven oraz Diego Luna w roli tytułowego bohatera.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.