Gry

Prace nad „Jedi: Fallen Order 2” postępują – gra zyskała scenarzystę

Od premiery gry Star Wars Jedi: Fallen Order minęło już przeszło półtora roku i choć tytuł zebrał świetne recenzje oraz spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem wśród graczy, nie doczekaliśmy się dotąd żadnych oficjalnych wieści na temat potencjalnej kontynuacji dzieła studia Respawn Entertainment. Mimo to od dłuższego czasu docierają do nas mniej lub bardziej wiarygodne przecieki na temat tego, iż sequel Upadłego zakonu rzeczywiście powstaje (czemu raczej trudno się dziwić, biorąc pod uwagę ogromny sukces części 1.), a tym razem otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie tych doniesień.

Jak się okazuje, Fallen Order 2 całkiem niedawno zyskał nowego scenarzystę, a jest nim Danny Homan. Pisarz pochwalił się tą informacją na swoim twitterowym profilu, oznajmiając światu, że właśnie został starszym scenarzystą „Jedi Team” w Respawn. Wpisowi towarzyszy grafika promocyjna Upadłego zakonu, co razem stanowi dość wyraźną sugestię, nad czym pracuje ekipa, do której dołączył Homan.

„Z radością mogę ogłosić, że dołączyłem do zespołu Jedi w Respawn jako starszy scenarzysta! Moja mama wciąż czule przypomina mi, że po obejrzeniu Gwiezdnych wojen jako dziecko skakałem z kanapy na kanapę z latarką/mieczem świetlnym, ogłaszając, że jestem Jedi. Teraz jestem, mamo! Niech moc będzie z Wami!”

Gwiezdnowojenny projekt nie jest debiutem w świecie gier dla Danny’ego Homana. Wcześniej pracował on dla Gearbox Software jako scenarzysta Borderlands 2 i dla Ansimuz Games jako scenarzysta gry Elliot Quest.

Dobrze wiedzieć, że prace nad kontynuacją przygód Cala Kestisa idą w dobrą stronę, a projekt nie stoi w miejscu – historia młodego Jedi zdecydowanie zasługuje na ciąg dalszy. Niestety, jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, zbyt prędko nie będziemy mogli nacieszyć się kolejnymi przygodami Cala i BD-1, bowiem proces produkcyjny ma zająć jeszcze sporo czasu, a premiera tytułu planowana jest na rok 2023.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.