Książki i komiksy

Ujawniono okładki książek i komiksów z 3. fali Wielkiej Republiki

Choć na polskim rynku proces wydawania pozycji z ery Wielkiej Republiki dopiero się rozkręca, to za Oceanem fani mogą już szykować się na 3. falę książek i komiksów osadzonych w okresie świetności Zakonu Jedi. Jeszcze w lipcu tego roku w trakcie San Diego Comic-Con zapowiedziano kolejną serię powieści z The High Republic, zaś dziś oficjalnie ujawniono okładki nadchodzących tytułów.

Strona starwars.com zamieściła na swoich łamach okładki książek The Fallen Star od Claudii Gray, Mission to Disaster pióra Justiny Ireland i Midnight Horizon autorstwa Daniela José Oldera, a także serii komiksów, pośród których znajdziemy Eye of the Storm Charlesa Soule’a. Wszystkim grafikom przyjrzycie się poniżej.

Możecie także obejrzeć nowy odcinek The High Republic Show, w ramach którego otrzymaliśmy garść informacji dotyczących dalszego rozwoju nowej ery Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.