Książki i komiksy

Nowe zapowiedzi wydawnictwa Olesiejuk: „Dynastia Thrawna: Chaos” i beletryzacja „The Rise of Skywalker”

Olesiejuk najwyraźniej nie ma zamiaru w najbliższym czasie zwalniać tempa wydawania książek Star Wars – w ubiegłym miesiącu w ręce polskich fanów trafiły powieści Wielka Republika. W ciemność i Han Solo. Opowieść filmowa, w grudniu doczekamy się debiutu kolejnej książki z ery The High Republic o podtytule Burza nadciąga, a teraz okazuje się, iż także w listopadzie czekają nas nie lada gratki.

Oficjalny profil wydawnictwa zapowiedział właśnie, że 10 listopada w polskich księgarniach pojawią się Dynastia Thrawna: Chaos autorstwa legendarnego Timothy’ego Zahna oraz powieściowa adaptacja finałowego epizodu sagi Skywalkerów, czyli Skywalker. Odrodzenie pióra Rae Carson.

Dynastia Thrawna: Chaos to pierwsza część kolejnej kanonicznej trylogii Thrawna, w związku z tym w przyszłości najprawdopodobniej będziemy mogli oczekiwać również następnych pozycji należących do tej serii.

Poniżej zobaczycie okładki zapowiedzianych powieści.

Książki można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie Świat Książki (Dynasta Thrawna: Chaos, Skywalker. Odrodzenie).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.