Seriale

[Plotka] Wiemy, kiedy wystartują zdjęcia do „Star Wars: The Acolyte”

Ostatnie dni października nie obfitowały w zbyt wiele informacji o nadchodzących projektach z uniwersum Star Wars, lecz początek listopada nadrobił te zaległości z nawiązką – najpierw otrzymaliśmy wyczekiwany zwiastun The Book of Boba Fett, później wyciekły informacje dotyczące powstającej animacji o Maulu i Szkarłatnym Świcie, zaś teraz dowiadujemy się co nieco o postępie prac nad The Acolyte. Okazuje się, że serial osadzony w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki ma już wyznaczony termin rozpoczęcia zdjęć.

Tak przynajmniej wynika z informacji udostępnionych przez Illuminerdi. Jak zdradza portal, prace na planie mają rozpocząć się wczesnym latem 2022 roku, a więc najprawdopodobniej za nieco ponad pół roku. Poznaliśmy też roboczy tytuł serii, którzy brzmi Paradox, z kolei główna bohaterka ma nosić imię Aura (wydaje się, że – podobnie jak w przypadku tytułu – w rzeczywistości jest to jedynie imię robocze i finalnie będzie ono brzmiało inaczej). Do roli protagonistki The Acolyte poszukiwana jest nastoletnia aktorka o kolorze skóry innym niż biały.

Najnowsze plotki o rozpoczęciu zdjęć do produkcji Leslye Headland rozmijają się nieco z wcześniejszymi wieściami, które wskazywały na początek przyszłego roku (styczeń bądź luty) jako moment startu prac, natomiast biorąc pod uwagę ilość projektów, nad którymi pracuje obecnie Lucasfilm, przesunięcie jednego z nich wydaje się bardzo prawdopodobną decyzją.

Jeżeli przecieki się potwierdzą, może to oznaczać, że premiera Akolity nastąpi w okolicach przedostatniego lub ostatniego kwartału 2023 roku. Po drodze czekają nas jednak premiery innych serii: The Book of Boba Fett, Andora, Obi-Wana Kenobiego, 3. sezonu The Mandalorian, 2. sezonu The Bad Batch, a przypuszczalnie także Ahsoki, zatem fani Gwiezdnych wojen nie będą mogli narzekać na nudę przez najbliższe półtora roku.

Podobne posty

Jeden komentarz

 1. Super! Nie mogę się doczekać! Lista serialów, na które ja najbardziej czekam:
  „The Book of Boba Fett”;
  2 sezon „The Bad Batch”;
  „Obi-Wan Kenobi”
  „Ahsoka”
  3 sezon „The Mandalorian”
  „The Acolyte”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.