Seriale

Znamy przybliżony termin premiery „Star Wars: Andor”!

Od dłuższego czasu wiemy, iż w najbliższej przyszłości czeka nas prawdziwy zalew gwiezdnowojennych tytułów kierowanych na Disney+. Tylko w przyszłym roku za pośrednictwem platformy streamingowej dystrybuowanych będzie choćby kilka seriali aktorskich – The Book of Boba Fett (emisja co prawda rozpocznie się jeszcze w grudniu tego roku, ale większość serialu obejrzymy już w 2022), Obi-Wan Kenobi, Andor i najpewniej 3. sezon The Mandalorian. I choć wciąż nie znamy dokładnych dat debiutów trzech ostatnich projektów, z upływem czasu stopniowo dociera do nas coraz więcej szczegółów.

I tak na przykład dzięki wczorajszemu spotkaniu z inwestorami Disneya dowiedzieliśmy się, iż premiera Star Wars: Andor planowana jest na czwarty kwartał fiskalny przyszłego roku. Początkowo – opierając się na terminach zakończenia zdjęć – zakładaliśmy, że serial może debiutować w podobnym czasie do Obi-Wana Kenobiego, jednak najwyraźniej projekt z Ewanem McGregorem trafi na Disney+ wcześniej (przewidywany termin to połowa przyszłego roku, według niedawnych doniesień emisja rozpocznie się w maju).

Jako że wiemy, iż 1. sezon Andora ma składać się z aż 12 odcinków, można zastanawiać się, czy premiera w czwartym kwartale przyszłego roku nie wpłynie na plany dotyczące The Mandalorian. Jordan Maison zwraca jednak uwagę, że Disney rozlicza rok fiskalny w taki sposób, iż czwarty kwartał to w gruncie rzeczy okolice późnego lata i jesień. To z kolei oznacza, że powstający obecnie 3. sezon przygód Dina Djarina wciąż ma przestrzeń, by bezpiecznie debiutować w końcówce 2022.

Więcej z pewnością dowiemy się już jutro, bowiem 12 listopada przypada Disney+ Day, podczas którego mamy otrzymać materiały promocyjne z co najmniej kilku powstających projektów Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.