Gry

„Star Wars Eclipse” – oficjalne szczegóły i informacje o grze od Quantic Dream

Podczas odbywającego się dzisiejszej nocy The Game Awards doczekaliśmy się zapowiedzi nowej gry osadzonej w Odległej galaktyce i tym samym potwierdził się szereg plotek, w tym te sprzed kilku tygodni, wedle których studio Quantic Dream pracuje nad tytułem osadzonym w erze Wielkiej Republiki. Teraz wiemy już bez cienia wątpliwości, iż grą tą będzie Star Wars Eclipse.

W trakcie gali rozdania nagród zaprezentowano niezwykle klimatyczny zwiastun kinowy nadchodzącej produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen, jednak sam materiał wideo, choć bardzo ciekawy, nie zdradza zbyt wiele o tym, czego powinniśmy się po niej spodziewać. Informacji tych dostarcza oficjalny komunikat prasowy, dzięki któremu dowiadujemy się nieco więcej o Star Wars Eclipse.

Pozwolimy sobie przytoczyć jego fragment, ponieważ najlepiej opisuje on wszystko to, co najważniejsze:

Star Wars Eclipse™ to pierwsza gra osadzona w niezbadanym regionie Zewnętrznych Rubieży w czasach Wielkiej Republiki, znanych również jako złoty wiek Zakonu Jedi. Gra zostanie zbudowana w oparciu o ekspertyzę Quantic Dream w tworzeniu głębokich, rozbudowanych fabuł, wynosząc dotychczasowe dokonania studia poziom wyżej. Wybory dokonywane przez graczy będą kluczowe – każda decyzja będzie miała znaczny wpływ na całość historii.

Gra produkowana jest przez zróżnicowany zespół pisarzy, twórców i ekspertów od tworzenia interaktywnych historii – wśród których wszyscy są blisko związani z Gwiezdnymi wojnami. W Star Wars Eclipse™ gracze zwiedzą nowe miejsca dzięki nieopowiedzianym dotąd historiom wyjątkowych postaci, z których każda ma swoją ścieżkę do przebycia, umiejętności i rolę do odegrania.

Star Wars Eclipse™ jest aktualnie we wczesnej fazie rozwoju w studiach w Paryżu i Montrealu i zostanie wydana na całym świecie przez studio Quantic Dream. Deweloper prowadzi aktualnie rekrutacje w obu lokalizacjach, poszukując najlepszych artystów na świecie do pracy przy tym nowym, ekscytującym projekcie.”

Poniżej możecie odświeżyć sobie trailer:

Nie znamy dokładnej ani nawet przybliżonej daty premiery Eclipse, ale biorąc pod uwagę, że gra jest we wczesnej fazie rozwoju i dodatkowo wyłączność na wydawanie gier Star Wars przez EA wygaśnie dopiero pod koniec 2023 roku, powinniśmy spodziewać się wydania produkcji najprędzej za około 2 lata.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.