Gry

„Star Wars Eclipse” – zobaczcie oficjalny zwiastun gry o Wielkiej Republice od Quantic Dream!

Zgodnie z przewidywaniami, w czasie tegorocznej gali The Game Awards otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie prac nad grą Star Wars przez Quantic Dream. Potwierdziły się również doniesienia o tytule oraz czasie akcji projektu – Star Wars Eclipse osadzone będzie w okresie Wielkiej Republiki.

Historia przedstawiona w grze ma być zupełnie oryginalna i przedstawić nowe postaci, z których wszystkie będą miały własne zdolności i własne role do odegrania w wydarzeniach, które będziemy poznawać. Kluczowym elementem rozgrywki będą podejmowane przez graczy wybory, dzięki czemu Eclipse doświadczyć będzie można na wiele sposobów, jako że decyzje oczywiście będą wpływać na rozwój fabuły. Tytuł opisywany jest jako przygodowa gra akcji.

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź, która, choć nie ujawnia wiele, może zrobić naprawdę spore wrażenie.

Według dzisiejszego ogłoszenia, Star Wars Eclipse wciąż jest na wczesnym etapie rozwoju. Data premiery nie została ujawniona.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.