Gry

[Plotka] Gra Star Wars od Quantic Dream rozgrywa się w czasach Wielkiej Republiki

Jakiś czas temu Internet obiegły doniesienia o tym, że studio Quantic Dream, odpowiedzialne za hity pokroju Detroit: Become Human, pracuje obecnie nad grą wideo z uniwersum Gwiezdnych wojen. Wiarygodne źródła uzupełniły dziś owe wieści o kilka interesujących szczegółów.

Jak zdradza znany branżowy insider, Jeff Grubb, gra od Quantic Dream ma być osadzona w czasach Wielkiej Republiki i ma już nawet swój tytuł, który brzmi Star Wars: Eclipse. Grubb zaznacza przy tym, że wciąż są to wyłącznie plotki, więc należy podchodzić do nich z odpowiednią rezerwą – na ten moment nie mamy nawet oficjalnego potwierdzenia, że wspomniane wyżej studio rzeczywiście jest zaangażowane w tworzenie jakiejkolwiek gwiezdnowojennej produkcji.

Niewiele więcej wiadomo o samym Eclipse, jednakże niedawne przecieki sugerowały, że tytuł nie będzie typową produkcją Quantic. Możemy więc zapomnieć o interaktywnej historii pokroju Detroit czy Heavy Rain – nowe dzieło QD ma charakteryzować się bardziej tradycyjną rozgrywką, otwartym światem oraz elementami multiplayerowymi.

Niewykluczone, że oficjalnie o Eclipse usłyszymy za nieco ponad miesiąc, bowiem na 14 grudnia Lucasfilm wyznaczył ujawnienie nowej gry wideo z uniwersum Star Wars, co ma nastąpić w ramach trwającej od niedawna akcji Bring Home the Bounty.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.