Seriale

„The Book of Boba Fett” – klip z serialu przedstawia rozmowę Boby i Fennec Shand

Choć do tej pory w ramach kampanii promocyjnej Księgi Boby Fetta raczono nas głównie zwiastunami, teaserami i spotami, tym razem doczekaliśmy się trwającego niemal 40 sekund klipu, który nadaje nieco więcej kontekstu pewnym kwestiom znanym z innych materiałów wideo.

Na łamach serwisu People.com ukazał się fragment pierwszego odcinka The Book of Boba Fett, w ramach którego możemy zobaczyć Bobę i Fennec Shand dyskutujących o planach zarządzania świeżo przejętym imperium Hutta Jabby. Jak wspomnieliśmy wcześniej, w konwersacji pada kilka znanych już zwrotów, jak choćby poniższy cytat:

„Jabba stosował terror, mnie poddani będą szanować.”

W zwiastunie wspomniana kwestia pojawiła się bez związku z ukazanymi tam scenami, przez co nie można było stwierdzić, w jakiej sytuacji łowca nagród ją wypowiada. Teraz już wiemy, że pada ona właśnie podczas rozmowy między Bobą i Fennec.

Przypomnijmy, że z niedawnej wypowiedzi reżysera The Book of Boba Fett, Roberta Rodrigueza, wynika, iż wszystkie ukazane dotąd materiały promocyjne pochodzą wyłącznie z pierwszej połowy pierwszego odcinka serialu, czego przyczyną jest chęć zachowania przez twórców jak największej ilości tajemnic, które fani będą mogli odkrywać podczas seansu.

Księga Boby Fetta zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia. 1. sezon będzie składał się z 7 odcinków, które będą ukazywały się w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.