Seriale

„Throne” – teaser „Księgi Boby Fetta” ukazuje nowe ujęcia i kwestie

Do premiery Księgi Boby Fetta pozostało już tylko 5 dni, w związku z czym w mediach społecznościowych zadebiutował kolejny teaser serialu. Minutowy materiał przedstawia zaskakująco dużo nowych ujęć oraz garść niesłyszanych dotąd kwestii.

Materiał promocyjny zatytułowany Throne daje nam wgląd w kilka soczystych scen akcji i pozwala dokładniej przyjrzeć się nowej postaci. Sposób, w jaki Boba rozprawia się z jednym z zabójców za pomocą wyrzutni rakiet, pokazuje, że powinniśmy oczekiwać od serialu podobnego poziomu brutalności, co w 6. epizodzie The Mandalorian, gdzie łowca nagród pojawił się po raz pierwszy.

Już kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że w jednym ze spotów dostrzeżono bohaterów odgrywanych przez Jordana Bolgera i Sophie Thatcher, a teraz możemy dokładnie przyjrzeć się właśnie postaci granej przez Thatcher (pojawia się w 45 sekundzie).

Cały teaser obejrzycie poniżej:

Emisja The Book of Boba Fett rozpocznie się 29 grudnia. Serial będzie składał się z 7 odcinków, które trafiać będą na Disney+ w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.