Seriale

[Plotka] Thrawn z jedną z wiodących ról w „Star Wars: Ahsoce”

Choć przypada dziś Wigilia i większość uwagi skupiona jest (lub przynajmniej powinna być) wokół przygotowań do rodzinnych spotkań przy stołach, my nie przestajemy śledzić ważnych i interesujących doniesień na temat produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen. Takowe, dotyczące powstającej serii Star Wars: Ahsoka, pojawiły się parę dni temu, jednak dopiero teraz zyskują na popularności.

O obecności Thrawna w Star Wars: Ahsoce wiemy już od wielu miesięcy – detale dotyczące wątku fabularnego, mającego skupić się na poszukiwaniach słynnego Chissa oraz Ezry Bridgera, wyciekły już dawno temu, a dodatkowym potwierdzeniem może być 5. odcinek 2. sezonu The Mandalorian, który dobitnie zasugerował, o czym opowie samodzielna produkcja z Ahsoką Tano w roli głównej. Warto jednak w tym miejscu zadać sobie pytanie, jak duży będzie udział niebieskolicego złoczyńcy w powstającym serialu? Wygląda na to, że właśnie poznaliśmy na nie odpowiedź.

Jak donosi portal The Illuminerdi, który w przeszłości dostarczył sporo sprawdzonych doniesień zza kulis różnych produkcji filmowo-serialowych, Thrawn będzie istotną częścią serii o Ahsoce Tano, bowiem jego udział opisany jest jako „wiodąca rola”. To z kolei oznacza, że tytułowa bohaterka prawdopodobnie dość prędko odnajdzie Chissa (a potencjalnie również Ezrę).

Informacja ta niesie za sobą więcej implikacji, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka, gdyż „wiodąca rola” może jednocześnie oznaczać, iż Thrawn z antagonisty, jakim był w animowanych Rebeliantach, gdzie widzieliśmy go po raz ostatni, zmieni się w protagonistę… Cóż, w każdym razie jednego z nich. Są to natomiast wyłącznie nasze spekulacje, zatem nie przywiązujcie się do nich zbyt mocno.

Thrawn i Ezra to niejedyne postaci z seriali animowanych, jakie mają zaliczyć aktorski debiut w ramach Ahsoki. W ostatnim czasie w Sieci gruchnęła wieść o zatrudnieniu Natashy Liu Bordizzo do roli Sabine Wren, z kolei parę miesięcy wcześniej głośno było potencjalnym pojawieniu się starej znajomej i byłej padawanki Jedi – Barriss Offee. Obecność tak wielu bohaterów animacji nie powinna budzić zdziwienia, gdy weźmiemy pod uwagę, że za Ahsokę odpowiada m.in. Dave Filoni. Nie oznacza to jednak, że produkcja nie przedstawi nam nikogo nowego – w ostatnich dniach dowiedzieliśmy się więcej o najemniczce Astrid granej przez Ivannę Sakhno.

Zdjęcia do Star Wars: Ahsoki mają ruszyć w marcu przyszłego roku, z kolei premiery serialu na Disney+ prawdopodobnie możemy spodziewać się w okolicach wiosny 2023. W rolę Togrutanki wcieli się ponownie Rosario Dawson.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.