Seriale

[Plotka] Znamy rolę Vadera w serialu o Obi-Wanie. Pojawią się Luke, Leia i inny Jedi

Minęło zaledwie kilka dni od ujawnienia pierwszego oficjalnego plakatu kolejnego serialu aktorskiego Star Wars, a już docierają do nas nowe informacje na jego temat. Doniesienia dotyczą postaci, które pojawią się w produkcji. Od dłuższego czasu wiemy, iż obsada Obi-Wana Kenobiego będzie dość pokaźna i w ramach projektu ponownie zobaczymy niejedną znaną już z innych tytułów twarz.

W nadchodzącym serialu Disney+ pojawi się oczywiście Ewan McGregor w roli tytułowego mistrza Jedi, jednak poza nim do swoich ról z Prequeli powrócą również Hayden Christensen i Joel Edgerton. Christensen wcielać będzie się oczywiście w Dartha Vadera, który będzie głównym antagonistą dla postaci Obi-Wana, zaś Edgerton w Owena Larsa. Obecność drugiego aktora wskazywać może na potencjalny udział Luke’a Skywalkera w nowej historii. Portal Making Star Wars przekazuje, iż rzeczywiście może mieć to miejsce w początkowych odcinkach serialu, które będą opowiadać właśnie o Luke’u , Lei oraz Inkwizytorach. Vader ma pojawić się w trzecim odcinku i pozostać kluczowym elementem także wszystkich kolejnych. Podobno będzie to naprawdę duża rola, a złoczyńca ma być wyjątkowo pełen gniewu – jego występ ponoć przekracza poziom grozy związanej z obecnością Mrocznego Lorda wyznaczony przez finał Łotra 1.

Ponadto otrzymaliśmy informację o nowym członku obsady, wcielającym się w nieznaną wcześniej postać. Tom O’Connell ma w Obi-Wanie Kenobim zagrać rycerza Jedi, który będzie Zabrakiem (rasa Maula). Co ciekawe, O’Connell jest również kaskaderem i w tym samym serialu wciela się w Vadera, bierze też udział w produkcji 3. sezonu The Mandalorian.

Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ już 25 maja. Będzie to 45. rocznica premiery Nowej nadziei.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.