Seriale

[Plotka] Jon Watts stanie za kamerą tajemniczego serialu Star Wars

Od jakiegoś czasu napływają do nas plotki dotyczącego tajemniczego, niezapowiedzianego dotąd serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen o roboczym tytule Grammar Rodeo. Łącząc doniesienia z wielu uznanych źródeł, wiele wskazuje na to, że jest to tymczasowa nazwa innej, przewijającej się często w zakulisowych doniesieniach produkcji będącej „Stranger Things w kosmosie” i stanowiącej część Wielkiej Republiki.

Według źródeł wiarygodnego portalu DiscussingFilm za kamerą wspomnianego Grammar Rodeo miałby stanąć Jon Watts. Reżyser rzekomo prowadzi rozmowy w sprawie nakręcenia minimum jednego odcinka, jednak dokładne zapisy potencjalnej umowy będą zależeć od jego dostępności. Ponadto producentem wykonawczym całości ma być Jon Favreau, pełniący tę funkcję przy obu dotychczasowych aktorskich serialach z uniwersum Star Wars.

Watts nie ma na koncie zbyt bogatej filmografii – jak dotąd reżyserował pojedyncze odcinki 4 seriali oraz 5 filmów, spośród których najbardziej znana jest trylogia o Spider-Manie, której najnowsza odsłona, Bez drogi do domu, trafiła do kin w grudniu ubiegłego roku.

Oficjalnej zapowiedzi tajemniczego serialu powinniśmy spodziewać się na tegorocznym Celebration, które odbędzie się w dniach 26 – 29 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.