Seriale

[Plotka] Znamy termin debiutu zwiastuna „Obi-Wana Kenobiego”

W ostatnich dniach i tygodniach przecieki związane z Obi-Wanem Kenobim skupiały się głównie wokół fabuły serialu lub doniesień zza kulis, jednak tym razem mamy dla Was coś bardziej konkretnego, bowiem z wiarygodnych źródeł docierają do nas informacje o możliwej dacie debiutu pierwszego pełnoprawnego zwiastuna produkcji.

Jak sugeruje na swoim youtube’owym kanale portal Making Star Wars, datę publikacji trailera Kenobiego wyznaczono na 9 bądź 10 marca.

Redaktorzy serwisu podobno mieli okazję zapoznać się z częścią ujęć, które ich zdaniem wyglądają na autentyczne. Osoba odpowiedzialna za przeciek zdjęć ze zwiastuna twierdziła, że ukaże się on właśnie 9 marca, podczas gdy inne źródło podaje 10 marca jako datę debiutu materiału wideo.

„Skontaktowało się z nami nowe źródło, którego nie znam… dlatego traktujemy to jako plotkę i staramy się wyraźnie podkreślić, że to plotka, ale pokazali dowody w postaci screenów z trailera Kenobiego. Widzieliśmy te ujęcia i, cóż, nie ma w nich nic niesamowitego, ale nowy kostium bohatera to nie jest coś, co można łatwo podrobić. Ta osoba twierdzi, że zwiastun pojawi się 9 marca… To za tydzień od dzisiaj. Z kolei wcześniej pojawiła się inna plotka, że będzie to 10 marca.”

Tak czy inaczej, wygląda na to, że pierwsze spojrzenie na przygody brodatego Jedi otrzymamy już w najbliższych dniach i będzie to przyszła środa lub czwartek. Jeśli przecieki się potwierdzą, byłaby to choć jedna iskierka nadziei pośród tych wszystkich złych informacji, jakie ostatnio do nas docierają…

Star Wars: Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ 25 maja bieżącego roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.