Gry

Zobaczcie rozgrywkę Gonk Droidem w „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”

Zaledwie 9 dni dzieli nas od premiery długo wyczekiwanej produkcji studia TT Games, czyli LEGO Gwiezdnych wojen: Sagi Skywalkerów. W ramach trwającej od niedawna kampanii promocyjnej otrzymaliśmy m.in. listę 300 grywalnych postaci, mających pojawić się w podstawowej wersji gry, a także całkowicie skupiający się na złoczyńcach zwiastun. Tym razem w końcu doczekaliśmy się prawdopodobnie najważniejszego materiału wideo, który powinien przekonać do zakupu nawet najbardziej niezdecydowanych fanów Star Wars – mowa oczywiście o rozgrywce Gonk Droidem!

Gameplay skupiający się na *najważniejszym bohaterze Sagi Skywalkerów* przedstawia sterowanie oraz jego niezrównane umiejętności bojowe. Możemy zobaczyć, jak nasz kanciasty przyjaciel radzi sobie w walce ze szturmowcami, Tuskenami czy droidami B1, jednakże nie zabrakło też kilku ikonicznych scen z filmów, w których Gonk Droid bierze mniej czynny udział (jak chociażby pojedynek Qui-Gon Jinna z Darthem Maulem).

Omawiane wideo znajdziecie poniżej:

My już czujemy się przekonani i nie możemy się doczekać, aż skopiemy parę imperialnych zadków przy pomocy Gonk Droida!

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów zadebiutuje na rynku już 5 kwietnia. Tytuł ukaże się na komputerach PC, a także konsolach PlayStation 4PlayStation 5Xbox OneXbox Series X/S oraz Nintendo Switch.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.