Seriale

„Star Wars: Andor” oryginalnie miał mieć 5 sezonów; ostatecznie wyjdzie ich mniej

Reżyser zdjęć w nadchodzącym serialu i przygodach Cassiana Andora ujawnił, iż pierwotnie serial planowany był na 5 sezonów, jednak w międzyczasie podjęto decyzję o zmniejszeniu ich liczby.

Adriano Goldman wyjawił w jednym z niedawnych wywiadów, iż Star Wars: Andor oryginalnie miał składać się z aż 5 sezonów, lecz ostatecznie podjęto decyzję, że cały serial zmieści się w 3.

„Seria, nad którą pracowałem, miała składać się z pięciu sezonów, ale wydaje mi się, że tak się nie stanie. Chyba będą to trzy sezony.”

Poniżej możecie obejrzeć wywiad z Goldmanem, jednak ostrzegamy, że rozmowa odbywa się w języku portugalskim:

Zmniejszenie liczby sezonów Andora ma sens, gdy weźmiemy pod uwagę, że 1. sezon serialu (a przypuszczalnie również kolejne) będzie posiadał większą liczbę odcinków niż inne produkcje oryginalne na Disney+. Podczas gdy dotychczasowe serie oscylowały w okolicach 6-8 epizodów na sezon, seria o Cassianie podobno będzie mogła pochwalić się aż 12 odcinkami.

Andor przedstawi przygody agenta wywiadu Sojuszu Rebeliantów, Cassiana Andora (w tej roli Diego Luna), w latach poprzedzających wydarzenia z Łotra 1. Oprócz Luny do świata Gwiezdnych wojen powrócą między innymi Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma, Forest Whitaker jako Saw Gerrera i Alistair Petrie jako generał Draven. Pojawią się też aktorzy zupełnie nowi dla odległej galaktyki, w tym Stellan Skarsgård, Adria Arjona i Robert Emms. Alan Tudyk, który w Rogue One zagrał droida K-2SO, zdradził, że nie pojawia się w 1. sezonie, ale spotkamy go w ramach 2.

Star Wars: Andor zadebiutuje na Disney+ w drugiej połowie 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.