Seriale

Oficjalnie ujawniono, czym będzie „Tales of the Jedi”

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o zbliżającej się zapowiedzi nowego serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen zatytułowanego Tales of the Jedi, który ma zostać zaprezentowany podczas tegorocznego Star Wars Celebration. Nie minęło wiele czasu, a oficjalne źródła zdążyły już potwierdzić tę plotkę, zdradzając przy okazji, czym dokładnie będzie nowa produkcja Lucasfilmu.

Na łamach oficjalnej strony internetowej Star Wars Celebration umieszczono skrócony plan jednego z paneli dyskusyjnych, którego prowadzącą będzie Amy Ratcliffe, a jako gość specjalny wystąpi Dave Filoni. W opisie pojawiła się wzmianka o Tales of the Jedi, a także kilka bardzo interesujących detali na jego temat.

Jak możemy przeczytać, Tales of the Jedi będzie antologią krótkometrażowych animacji. Można zatem przypuszczać, że w przypadku nowej produkcji zastosowany zostanie format podobny do antologii anime Star Wars: Visions. Oczywiście nie musi to oznaczać, że TotJ również zostanie zrealizowany w japońskiej stylistyce, natomiast niemal na pewno powtórzona zostanie formuła przedstawienia krótkich, niepowiązanych ze sobą historii.

Przypomnijmy, że wedle przecieków, jakie parę tygodni temu przekazał wiarygodny portal Making Star Wars, jedną z postaci występujących w serialu ma być Cal Kestis. Bohater Jedi: Fallen Order będzie rzekomo jednym z centralnych bohaterów serii, mającej mocno nawiązywać do gry wideo od Respawn Entertainment.

Plotka ta staje się bardziej wiarygodna, kiedy weźmiemy pod uwagę, że w tym roku doczekamy się również oficjalnej zapowiedzi sequela Upadłego zakonu – wypuszczenie w międzyczasie animacji wprowadzającej do gry byłoby świetnym ruchem.

W tej chwili możemy już spokojnie mówić o Tales of the Jedi jako potwierdzonym tytule. Jedyną niewiadomą pozostaje data premiery oraz rozmiar projektu. Wszystkiego dowiemy już 28 maja. Tegoroczne Star Wars Celebration odbędzie się w dniach 26-29 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.