Seriale

„Parszywa zgraja” – scenarzystka zdradza, co zobaczymy w 2. sezonie

Nie tylko serialami aktorskimi człowiek żyje, bowiem wielu fanów z utęsknieniem czeka na kolejne animacje ze świata Star Wars. Nie inaczej jest z Parszywą zgrają, opowiadającą o przygodach Oddziału 99 i Omegi po wydarzeniach związanych z Rozkazem 66.

1. sezon serii pozostawił nas z wieloma pytaniami, na które odpowiedzi spodziewamy się uzyskać w ramach jego kontynuacji. Scenarzystka Star Wars: The Bad Batch, Jennifer Corbett, udzieliła niedawno ciekawego wywiadu dla Hollywood Spotlight Magazine, gdzie uchyliła rąbka tajemnicy.

Jak zdradziła pisarka, w 2. sezonie zobaczymy bezpośrednie następstwa zniszczenia placówki klonerów z Kamino. Wydarzenie to ma mocno wpłynąć na sytuację klonów – nie tylko tych z Parszywej zgrai, ale wszystkich w galaktyce.

„Negatywne następstwa tego ataku, którego dokonało Imperium, oraz konsekwencje, jakie będzie on ze sobą niósł dla Parszywej zgrai i innych klonów, to coś, co będziemy chcieli dalej eksplorować.”

Po tej wypowiedzi dostajemy też trochę spekulacji ze strony redaktora magazynu. Jak słusznie wskazuje, po 1. sezonie możemy być pewni, że Nala Se, przymusowo pracująca teraz nad tajnym imperialnym projektem, odegra jeszcze swoją rolę w serialu. Nie byłoby też dziwne, gdy cameo zaliczył w nim genetyczny brat klonów, Boba Fett.

Przypomnijmy, że wedle przecieków The Bad Batch ukaże się na Disney+ jeszcze w tym roku, choć ma to nastąpić nieco później, niż pierwotnie zakładano. Animacja otrzyma swój własny panel podczas tegorocznego Star Wars Celebration, gdzie wystąpią scenarzysta Matt Michnovetz, aktor głosowy klonów Dee Bradley Baker oraz Michelle Ang, czyli głos Omegi. Wówczas z pewnością usłyszymy znacznie więcej szczegółów dotyczących 2. sezonu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.