Fanmade

„Obi-Wan Kenobi” – zobaczcie przearanżowany przez fana zwiastun serialu

Jesteśmy już w samym środku maja, a od premiery Obi-Wana Kenobiego dzielą nas dokładnie 3 tygodnie. Minione święto fanów Star Wars, May the 4th, przyniosło nam nowy zwiastun serialu o brodatym Jedi, w ramach którego dostaliśmy kilka interesujących ujęć oraz kwestii dialogowych, uchylających rąbka tajemnicy na temat fabuły. Kto jednak powiedział, że pewnych rzeczy nie można zrobić lepiej?

Z takiego założenia wyszedł twórca z kanału AD_edits, wypuszczając wczoraj własną edycję zwiastuna Kenobiego. Wykorzystał do tego sceny z najnowszego materiału, te z poprzedniego, a także ujęcia z sagi Skywalkerów, pasujące do tematyki produkcji.

Nie jest to zresztą pierwsze ciekawe dzieło tego kanału, bowiem w ostatnich tygodniach pisaliśmy na naszych łamach m.in. o współczesnych zwiastunach Imperium kontratakuje i Ataku klonów od tego samego twórcy.

Omawiany trailer Obi-Wana obejrzycie poniżej:

Pierwsze dwa odcinki Star Wars: Obi-Wana Kenobiego zadebiutują na Disney+ 27 maja. W Polsce produkcja ukaże się 14 czerwca, wraz z premierą usługi streamingowej na naszym rynku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.