Seriale

Hayden Christensen w trzech słowach opisuje Vadera z „Obi-Wana Kenobiego”

W tym tygodniu doczekamy się premiery pierwszych dwóch odcinków Obi-Wana Kenobiego, w związku z czym kampania promocyjna serialu działa na pełnych obrotach. Ciężko już śledzić wszystkie wypowiedzi aktorów, jakie każdego dnia pojawiają się w Internecie, jednak od czasu do czasu trafi się coś wartego uwagi.

W jednym z ostatnich wywiadów Hayden Christensen – odtwórca roli Anakina Skywalkera i Dartha Vadera – został poproszony przez dziennikarkę o opisanie w trzech słowach Mrocznego Lorda Sithów z Kenobiego.

Po chwili zastanowienia aktor użył przymiotników: „zmotywowany, mściwy i niepowstrzymany”. Słowa te bez wątpienia opisują Dartha Vadera, jakiego znamy, lecz jednocześnie stanowią zapowiedź godnego zapamiętania występu Christensena.

Na tę chwilę wiemy, że główny bohater i jego były uczeń spotkają się w serialu co najmniej dwa razy, a podczas ich pojedynków z pewnością będziemy mogli zobaczyć niepowstrzymaną siłę Vadera. Mściwość i zmotywowanie mogą nawiązywać do poszukiwań Obi-Wana przez Vadera – Sith od przeszło 10 lat pielęgnował w sobie nienawiść do dawnego przyjaciela, więc pojawiająca się szansa na dokonanie zemsty będzie motywować go do działania.

Wspomnianą wypowiedź Haydena znajdziecie poniżej (pojawia się praktycznie na początku wywiadu, ale zachęcamy do odsłuchania całości):

Star Wars: Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ 27 maja. 14 czerwca serial ukaże się w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.