Gry

„LEGO Star Wars: The Skywalker Saga” z nową zawartością i poprawionymi bugami

Od premiery LEGO Gwiezdnych wojen: Sagi Skywalkerów minęło już trochę czasu (nasze wrażenia przeczytacie tutaj) i większość miłośników klocków, którzy zakupili grę w dniu premiery, zapewne zdążyła przejść wszystkie dostępne w niej epizody oraz zwiedzić nieco otwartego świata. Jeśli jednak zastanawiacie się nad ponownym odpaleniem tytułu (lub przez błędy nie mogliście go ukończyć), być może zachęci Was do tego najnowsza aktualizacja, udostępniona przez TT Games.

Przez ponad miesiąc posiadacze The Skywalker Saga borykali się z kilkoma istotnymi bugami. Na szczęście udało się je w końcu załatać.

Oto ich lista oraz wprowadzone poprawki:

  • Piąta misja fabularna Zemsty Sithów, The High Ground, zawierała błąd – jeśli przedwcześnie opuściliśmy poziom, mogliśmy nie być w stanie wrócić do niego i go ukończyć. Gracze mogli zwiedzać Mustafar w grze swobodnej, ale nie mogli ukończyć historii, a przez to całej trylogii Prequeli.
  • W kampanii Przebudzenia Mocy wystąpił problem z aktywowaniem wydarzenia, w którym gracze rozpoczynają zadanie, rozmawiając z Maz Kanatą. Z tego powodu ostatnie dwie misje fabularne w kampanii nie mogły zostać ukończone, co w konsekwencji odcinało graczy od rozegrania pozostałych części trylogii Sequeli.
  • Rozgrywka w otwartym świecie w misji pobocznej Green Harvest zawierała błąd – kamera blokowała się w określonym punkcie na Tatooine i uniemożliwiała normalne poruszanie się.

Tytuł doczekał się również innych zmian i poprawek, naprawiających różne drobne problemy, które jednak nie powodowały poważnych kłopotów z rozgrywką. Wymienione powyżej bugi były najbardziej palącymi, z jakimi deweloperzy musieli szybko się uporać.

Najnowszy patch to jednak nie tylko łatanie dziur, lecz także dodatkowa zawartość. Kiedy gracze przejdą do kluczowych punktów kampanii fabularnych, będą od teraz mogli napotkać i dokonać abordażu czterech nowych okrętów flagowych: Venatora i Invisible Hand z Zemsty Sithów, Home One z Powrotu Jedi oraz Fulminatrix z Ostatniego Jedi. Dzięki statkom zwiększyła się również ogólna pula klocków kyber (o 34), dając graczom więcej możliwości ulepszenia swoich postaci.

Aktualizacja potwierdziła również, iż darmowe dodatki w najnowszym LEGO Star Wars nie są całkiem wykluczone, choć dopiero czas pokaże, czy rzeczywiście doczekamy się większej ilości bezpłatnego contentu.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostępne jest na platformach Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz na komputerach PC.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.