Seriale

Ashley Eckstein podekscytowana powrotem do roli Ahsoki Tano w „Tales of the Jedi”

Tales of the Jedi, zapowiedziane podczas tegorocznego Star Wars Celebration, będzie limitowaną serią animowaną, za którą odpowiada Dave Filoni. Serial osadzony zostanie we wczesnym okresie Prequeli i opowie m.in. historie Qui-Gon Jinna czy Hrabiego Dooku. Jako że za scenariusz odpowiadać ma znany wszystkim Kapelusznik, nie powinno nikogo dziwić, iż istotną rolę w Opowieściach Jedi odegra również Ahsoka Tano, mająca raz jeszcze przemówić głosem Ashley Eckstein, dubbingującej młodą Togrutankę od czasu jej debiutu w świecie Gwiezdnych wojen. Będzie to pierwszy raz, gdy usłyszymy oryginalny głos Tano od momentu, gdy w jej roli wystąpiła Rosario Dawson, odgrywająca postać w ramach 13. Rozdziału The Mandalorian, a potem również w 6. odcinku Księgi Boby Fetta.

W niedawnym wywiadzie, jakiego udzieliła SFF Gazette, Eckstein podzieliła się swoją radością z powrotu do roli w nadchodzącym projekcie animowanym:

„Jestem wręcz zaszczycona, że mogę powrócić jako Ahsoka i ponownie tchnąć w nią życie w Tales of the Jedi. Dave Filoni obiecuje mi, że zawsze będę głosem Ahsoki w animacji i jestem bardzo podekscytowana powrotem. Te szorty są piękne. Historie są wprost cudowne. Nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się nimi ze wszystkimi.”

Gdy zapytano ją o dzielenie roli z Rosario Dawson, Ashley odparła:

„To bardzo ekscytujące. To coś, do czego zawsze podchodzę z wielką wdzięcznością. Nie skupiam się na tym, czego nie robię, lecz staram się patrzeć na to, co udało mi się zrobić. Jestem bardzo wdzięczna za każdą nową okazję do wcielenia się w tę rolę. Jestem zaszczycona, że mogę pracować przy Tales of the Jedi, a kiedy akurat nie mogę grać Ahsoki w animacjach, moim życiowym celem jest bycie jej odbiciem w realnym świecie.

Jest częścią mojego serca i duszy, kieruje moimi codziennymi decyzjami. Cieszę się, że mogę realizować dziedzictwo Ahsoki również w codziennej pracy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym serialem ze wszystkimi.”

Ahsoka będzie centralnym punktem 3 z 6 zaplanowanych odcinków Tales of the Jedi. Liam Neeson powróci w animacji jako głos Qui-Gona, zaś jego syn odegra młodszą wersję mistrza Jedi. Serial zadebiutuje na Disney+ tej jesieni. Choć produkcja zapowiedziana została podczas Star Wars Celebration, wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnego zwiastuna, który prawdopodobnie ma pojawić się 10 września (podczas panelu Lucasfilmu na D23).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.