Seriale

„The Mandalorian”: Din Djarin liderem Mandalorian i Bo-Katan zmieniająca priorytety w 3. sezonie serialu

3. sezon The Mandalorian znajduje się obecnie w postprodukcji i choć wciąż nie znamy wielu szczegółów nadchodzącej kontynuacji przygód Dina Djarina, to podczas tegorocznego Star Wars Celebration zaprezentowano jej pierwszy zwiastun, który cały czas możecie obejrzeć w sieci (choć wciąż nieoficjalnie). Bazując na opisach ujawnionych niedługo po imprezie, a także za sprawą ostatnich wypowiedzi aktorów, możemy zacząć łączyć kropki, budując tym samym ogólną wizję tego, co czeka naszych ulubionych bohaterów.

Total Film udostępnił fragmenty wywiadów z Pedro Pascalem (Din Djarin) oraz Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze) – aktorzy opowiedzieli o zupełnie nowych realiach, w jakich zastaniemy ich postaci. Materiały ukazane podczas Celebration pokazały Dina przewodzącego grupie Mandalorian w którymś z odcinków 3. sezonu. Do motywu tego odniósł się odtwórca protagonisty:

„Jeśli [Din] obejmie pozycję lidera, zrobi to niechętnie. Sądzę, że nie ma nic bardziej interesującego niż pokazanie postaci zmuszonej do odkrycia tego, do czego jest zdolna i kim tak naprawdę jest. Ta część historii była naprawdę fajna. Ponadto, z mojego punktu widzenia, jest wiele różnych sposobów, aby pokazać wielowarstwowość takiego motywu. Próbowałem jak najlepiej oddać subtelności tego rodzaju rozwoju postaci.”

O sytuacji swojej postaci na początku 3. sezonu The Mandalorian dość enigmatycznie wypowiedziała się Katee Sackhoff:

„Jeśli kiedykolwiek zdarzy ci się nie osiągnąć postawionego sobie celu, myślę, że w takiej sytuacji dokonujesz przewartościowania.”

Nie wiemy jeszcze, jakie dokładnie będą konsekwencje jej przewartościowania, ale zwiastun zdradził, że Bo-Katan w pewnym momencie znajdzie się sam na sam z Grogu (nawet zada mu pytanie: „Myślałeś, że twój tata jest jedynym Mandalorianinem?”). Sackhoff odniosła się również do tych scen:

„To zabawne, ponieważ zawsze musisz myśleć o tym, jak wchodzisz w interakcję z Grogu. To specyficzna sytuacja, w której musisz upewnić się, że nie robisz niczego, co mogłoby podpowiadać coś innego niż to, co chcesz przekazać. Każdy detal, każda interakcja z Grogu jest bardzo, bardzo przemyślana.”

Do premiery 3. sezonu Mandalorianina pozostało około pół roku (serial ma zadebiutować na Disney+ w lutym 2023). Im bliżej będziemy tej daty, tym więcej będzie pojawiało się materiałów i wywiadów, o których z pewnością będziemy informować Was na bieżąco.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.