Seriale

Giancarlo Esposito zapowiada „totalny odjazd” w 3. sezonie „The Mandalorian”

Biorąc pod uwagę, ile różnych produkcji spod szyldu Lucasfilmu jest obecnie na etapie produkcji, nie powinien dziwić fakt, że nie ma właściwie dnia, w którym nie pojawiłby się jakiś news ze świata Gwiezdnych wojen. Najnowszy dotarł do nas z imprezy pod nazwą Superhero Car Show & Comic Con, odbywającej się w San Antonio.

W jej trakcie wywiadu udzielił Giancarlo Esposito, czyli Moff Gideon z serialu The Mandalorian. Aktor raz jeszcze potwierdził to, co już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, to znaczy, że jego postać powróci w 3. sezonie produkcji. Dodatkowo pozwolił sobie na stwierdzenie, że widzowie będą nim zachwyceni, ponieważ będzie to „totalny odjazd”.

Swoimi słowami Esposito doskonale wpasowuje się we wcześniejszy ton wypowiedzi innych osób zaangażowanych w projekt. Przypomnijmy, że Pedro Pascal (odtwórca tytułowej roli) stwierdził, iż będzie to najlepszy z dotychczasowych sezonów, a Carl Weathers (reżyser co najmniej jednego z odcinków, jak również odtwórca Greefa Kargi) zwracał uwagę na wielowarstwowość fabuły.

3. sezon The Mandalorian miał podobny okres zdjęciowy do poprzedniego (wrzesień-marzec), jednak okres postprodukcji ma być wydłużony do jedenastu miesięcy. Jon Favreau i jego ekipa przewidują premierę na luty 2023 roku. Oprócz wymienionych już aktorów, w produkcji zobaczymy też między innymi Katee Sackhoff, Misty Rosas, Emily Swallow oraz gościnnie Christophera Lloyda.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.