Seriale

„Star Wars: Andor”: nowe zdjęcia i prawdziwe imię głównego bohatera

Każdy dzień przybliża nas do premiery Star Wars: Andor, czyli najnowszej produkcji ze świata Gwiezdnych wojen. Mogliśmy już zapoznać się z pierwszymi opiniami osób, które widziały odcinki szykowane na premierę w dniu 21 września. Tym razem możemy podzielić się z Wami porcją nowych zdjęć, na których widzimy większość głównej obsady produkcji.

Zanim jednak do nich przejdziemy, warto omówić ciekawą informację, jaką zawdzięczamy niezawodnemu w tych kwestiach portalowi Bespin Bulletin – tym razem dotarł on do przecieku, z którego wynika, że Cassian nie jest prawdziwym imieniem głównego bohatera. Tak naprawdę ma mieć on na imię Cassa. Co więcej, Andor najprawdopodobniej również nie jest nazwiskiem nadanym mu od urodzenia, a ma je przejąć od postaci opiekującej się nim po zniszczeniu jego rodzinnej planety. Mowa tu o Maarvie Andor, granej przez Fionę Shaw. Pewną rolę w tym procesie prawdopodobnie odegra droid widoczny na jednym z poniższych zdjęć, czyli B2EMO, towarzyszący rodzinie Andorów od lat.

Wspomniana Fiona Shaw w wywiadzie udzielnym Empire zwróciła uwagę na pewne zbieżności między wydarzeniami w serialu a rzeczywistością, z jaką mierzymy się na co dzień.

„Nasz świat właśnie teraz wybucha w różnych miejscach. Prawa człowieka znikają i Andor to odzwierciedla. Imperium coraz bardziej przejmuje kontrolę i mam poczucie, jakby podobne rzeczy działy się w rzeczywistości. (…) Byłam pod wrażeniem tego, jak Tony wykreował w serialu nową moralność. To bardzo głębokie i ludzkie – jest żal, żałoba, nadzieja i strach.”

B2EMO, Cassian Andor (Diego Luna) oraz Maarva (Fiona Shaw)
Luthen Rael (Stellan Skarsgard)
Mon Mothma (Genevieve O’Reilly)
Supervisor Dedra Meero (Denise Gough)
Cassian Andor (Diego Luna)
Cassian Andor (Diego Luna) oraz B2EMO

Warto przypomnieć, że scenarzysta serialu – Tony Gilroypotwierdził, iż jego akcja ma się rozgrywać na przestrzeni 5 lat i będzie podzielona na dwa sezony, liczące po dwanaście odcinków. Pierwszy z nich skupi się na pierwszym roku historii, gdy dochodzi do wzniecenia rebelii, z kolei następny ma być bezpośrednią ścieżką wiodącą do wydarzeń pokazanych w filmie Łotr 1.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.