Seriale

„Ahsoka” – zdjęcia do serialu kończą się tej jesieni, Rosario Dawson szkoli się w sztukach walki

Odtwórczyni głównej roli w serii Star Wars: Ahsoka miała niedawno okazję udzielić krótkiego wywiadu, gdzie padło kilka pytań o Gwiezdne wojny. Podczas rozmowy Rosario Dawson ujawniła, ile pracy stoi jeszcze przed ekipą filmową, a także zdradziła, czego musi się nauczyć, by wcielić się w rolę byłej Jedi.

W ramach ekskluzywnego wywiadu, który pojawił się łamach Screen Rant, Rosario została poproszona o ujawnienie świeżych informacji na temat postępu prac nad Ahsoką. Jak odpowiedziała:

„Tak, wciąż kręcimy. Zostało nam dosłownie parę miesięcy. Idzie świetnie. To naprawdę niesamowite, że uczę się sztuk walki po czterdziestce. To niesamowita sprawa, a ja nie używam tego słowa bezpodstawnie. Moja babcia zwykła mawiać: »Niesamowite są dwa niebieskie konie«, jeśli kiedykolwiek powiedziałeś przy niej, że coś jest niesamowite. (…)”

Już jakiś czas temu dotarły do nas doniesienia, że Rosario musi trenować sztuki walki do swojej roli i, prawdę mówiąc, nie stanowi to zbyt dużego zaskoczenia, biorąc pod uwagę charakter jej postaci. Warto jednak zwrócić uwagę, że Dawson wydaje się doskonale rozumieć odpowiedzialność, jaka ciąży na niej w związku z ożywianiem Ahsoki Tano na potrzeby produkcji live-action – w końcu to jedna z najpopularniejszych bohaterek odległej galaktyki, zatem oczekiwania względem jej występu będą proporcjonalnie wysokie.

Star Wars: Ahsoka zadebiutuje na Disney+ w przyszłym roku, lecz nie znamy jeszcze dokładnej ani nawet przybliżonej daty premiery. Wiemy natomiast, że w produkcji spotkamy m.in. Wielkiego Admirała Thrawna, Sabine Wren, Herę Syndullę czy Ezrę Bridgera.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.