Filmy

Film Star Wars osadzony po Epizodzie IX z nowymi szczegółami

Projekt, o którym słuchy dotarły do nas już niemal rok temu, nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. W marcu 2022 dowiedzieliśmy się, iż Damon Lindelof miałby rzekomo napisać jeden z kolejnych filmów Star Wars. Musiało minąć sporo czasu, zanim dowiedzieliśmy się więcej, ale od października znamy również nazwiska współscenarzysty – Justin Britt-Gibson – oraz reżyserki – Sharmeen ObaidChinoy – pracujących z Lindelofem nad historią. Ponadto okazało się, iż akcja tytułu ma rozgrywać się po wydarzeniach z The Rise of Skywalker.

Teraz natomiast, za sprawą raportu The Hollywood Reporter, wskazać możemy oczekiwany termin ujawnienia projektu przez Lucasfilm. Według źródeł portalu filmowe plany zostaną ogłoszone już niedługo, bo w czasie Star Wars Celebration. Wydarzenie odbędzie się w Londynie między 7 a 10 kwietnia. Nie jest to może kompletnym zaskoczeniem, jednak wytwórnia była raczej ociężała w ostatnich latach. Dlatego też potwierdzenie, iż najpewniej zamierza wykorzystać właśnie nadchodzący event na przedstawienie przyszłości Gwiezdnych wojen, jest bardzo dobrą wiadomością.

The Hollywood Reporter wskazuje również, że nad swoim filmem Star Wars wciąż pracuje Taika Waititi. Być może na temat tego projekt także się czegoś w kwietniu dowiemy. Ponadto zgodnie z naszymi przewidywaniami serwis sugeruje, iż oryginalnie przypisany Patty Jenkins Rogue Squadron może nigdy nie dojść do skutku.

W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na tegoroczne Celebration. Tymczasem o wszystkich nowinach rzecz jasna będziemy Was informować.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.