Seriale

[Plotka] Znana postać z filmów pojawi się w 3. sezonie „The Mandalorian”

Za nami już połowa 3. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Jak dotąd obyło się bez większych rewelacji. Ale jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, twórcy The Mandalorian szykują powrót bardzo ważnej postaci.

Jak informuje portal Making Star Wars, w ciągu najbliższych tygodni w serialu zobaczyć mamy Genevieve O’Reilly, która po raz kolejny wcieli się w Mon Mothmę. Nie jest to zupełna nowość – już jakiś czas temu podobne plotki zapowiadały udział aktorki w serialu o Ahsoce w roli wpływającej na rozwój całego uniwersum. Mon Mothma okaże się bowiem kluczową postacią w kontekście pojawienia się Wielkiego Admirała Thrawna. Jej działa polityczne znacząco osłabiły siły militarne Nowej Republiki – czego przedsmak otrzymaliśmy zresztą w trzecim odcinku bieżącego sezonu The Mandalorian – przez co chissański strateg spotka się ze znacznie mniejszym oporem. Bohaterka podobno ma pojawić się jednak nie dopiero w Ahsoce, a już w jednym z nadchodzących odcinków The Mandalorian. Niedługo zatem zapewne powrócimy na Coruscant. Według naszych przewidywań najbliższe tygodnie mogą też ujawnić postać samego Thrawna.

Genevieve O’Reilly wcielała się dotąd w Mon Mothmę w Zemście Sithów, Łotrze 1 oraz Andorze. Gdy niedługo potencjalnie dodamy do tego The Mandalorian oraz Ahsokę, aktorka może stać się jedną z najczęściej widywanych przez fanów Gwiezdnych wojen.

Piąty odcinek 3. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars trafi na Disney+ już w środę. Według przecieków epizod trwać ma nieco ponad 40 minut.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.