Seriale

„Andor” – nagranie z planu ujawnia spotkanie ważnych postaci

Jesień ubiegłego roku przyniosła nam nowy serial aktorski Star Wars. Jak miało okazać się w ciągu zaledwie kilku tygodni – jeden z najbardziej angażujących. Tony Gilroy nie powiedział jednak jeszcze ostatniego słowa i Andor powróci na Disney+ z 2. sezonem. Obecnie trwają zdjęcia, dzięki czemu trafia do nas trochę materiałów odsłaniających kulisy powstawania kontynuacji projektu.

Ekipa przebywa obecnie w Walencji. Andor kręcony jest na terenie Ciudad de las Artes y las Ciencias (Miasteczko Sztuki i Nauki) często służącego za lokację w produkcjach science fiction. Na potrzeby serialu osadzonego bardzo dawno temu w odległej galaktyce kompleks zapewne odegra rolę Coruscant. Wcześniej w tym tygodniu do sieci trafiło nagranie, na którym widać było maszerujących na planie szturmowców. Teraz zobaczyć możemy ważne spotkanie oraz nieco akcji.

Nowe wideo ukazuje rozmowę, którą Cassian Andor (Diego Luna) odbywa z Mon Mothmą (Genevieve O’Reilly). Bohaterowie niemal cały czas idą zdecydowanym krokiem, jednak w pewnym momencie gwałtownie się zatrzymują. Następnie zrywają się do biegu. Najpewniej ma to związek z potwierdzoną przez poprzedni materiał z planu obecnością służb Imperium w tej samej lokacji. Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Mon Mothma jest oczywiście niesłychanie ważną postacią dla świata Star Wars, jednak w Andorze jej wątek stanowił niejako osobny byt, rzadko wyraźnie wiążąc się z główną linią fabularną. Spotkanie bohaterki Genevieve O’Reilly z Cassianem potwierdza, iż także dla niego jej obecność będzie miała kluczowe znaczenie.

Co ciekawe, Mon Mothma może obecnie być na skraju prawdziwego renesansu. Gościnny występ w Rogue One zaliczyła już kilka lat temu, ale teraz przez dwa sezony na Disney+ emitowany będzie Andor. Ponadto według przecieków ważną rolę odegrać ma w serialach osadzonych po Powrocie Jedi i wystąpić zarówno w 3. sezonie The Mandalorian, jak i nadchodzącej Ahsoce.

Andor powróci z kolejnymi dwunastoma odcinkami jesienią przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.