Seriale

[Plotka] Kluczowa postać powróci w 2. sezonie „Andora”

W Walencji trwają obecnie zdjęcia do 2. sezonu serialu Star Wars: Andor. W związku z tym rozprzestrzeniają się liczne nagrania z planu oraz nowe informacje na temat produkcji. Ten tydzień przyniósł wieści na temat potencjalnego powrotu bohatera kluczowego dla wydarzeń z pierwszego sezonu.

Prowadzący kanału Perdidos en Hoth (za: Bespin Bulletin) twierdzi, iż w nadchodzących odcinkach ponownie pojawi się Kino Loy. Postać, w którą wcielił się Andy Serkis, była jednym z najjaśniejszych punktów i tak rewelacyjnego serialu. Niejasne było jednak, czy Kino w ogóle przeżył. Doniesienia wskazują jednak, iż Serkis był widziany w okolicach Ciudad de las Artes y las Ciencias (Miasteczko Sztuki i Nauki), gdzie Andor w tej chwili powstaje. Oczywiście teoretycznie aktor może znajdować się tam z miliona różnych powodów, jednak najpewniej oznacza to, że występuje także w 2. sezonie.

Co ciekawe, w tej samej lokacji zbierze się bardzo dużo postaci, które dotychczas tworzyły raczej osobne wątki. Na terenie kompleksu zidentyfikowano już Diego Lunę (Cassian Andor), Stellana Skarsgårda (Luthen Rael) i Genevieve O’Reilly (Mon Mothma).

Według twórców serial powróci na Disney+ jesienią przyszłego roku. Andor zakończy się po emisji 2. sezonu, który podobnie jak pierwszy składać ma się z dwunastu odcinków.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.